Banyo - Mutfak

FKN Spiralli Lavabo Bataryası
FKN Yuvarlak Krom Ankastre Duş Seti
FKN Kare Krom Ankastre Duş Seti

Banyo - Mutfak

Duş Sistemleri

Banyo bataryasına  el duşu, tepe duşu gibi duş sistemleri ile birlikte kullanılarak konforu artırabilirsiniz. Duş seti alırken dayanıklı olması, kararma olmaması, kolay temizlenebilir olması, kireç önleyici sisteminin olması ürününüzün daha uzun süreli kullanılmasına olanak sağlayacaktır. Duş sistemleri hortumları, el duşları, ankatre duş başlıkları bütçenize ve zevklerinize göre faklı çeşitleri FKN güvencesi ile Şengüler Ticaret de bulabilirsiniz.


Armatür Modelleri

Armatürleriniz banyo bataryası, eviye bataryası, duş bataryası ve eviye bataryası fonksiyonel ve estetik açıdan konulan yere göre önemli olmaktadır. 

Musluk Modelleri

Musluklar taharet, uzun, kısa, çamaşır musluğu olarak çeşitlenmektedir. Günlük hayattada banyoda, mutfakta, bahçede, çamaşır makinasında, klozette büyük kolaylık sağlamaktadırlar. Tek su girişli olan muslukların bazı özel üretimleri ile çift su girişli olabilmektedirler. Çapa markasının özel olarak ürettiği taharet bataryası, Artema/Vitra sıva altı taharet bataryası bu ürünlere örnektir. Spiralli taharetmatiklerde basınçlı su çıkması ile hortum gibi kullanma olanağı sağlamaktadır. 

Gizle

SON GEZİLENLER
Kredi Kartı Ödeme