Kolon - Salon Küllükleri

Duvara Monte Paslanmaz Küllük
Meşale Küllük Prinç
Meşale Küllük Paslanmaz
Salon Telli Küllük Prinç
Salon Telli Küllük Paslanmaz
Vip Küllük Prinç Küçük
Vip Küllük Paslanmaz Küçük
Vip Küllük Paslanmaz Büyük
Delikli Kolon Küllük Paslanmaz
Telli Kolon Küllük Prinç
Telli Kolon Küllük Paslanmaz

Sigara Küllük Kovaları Modelleri

Farklı form ve malzemelerden üretilmiş birçok çeşit çöp kovası modelleri arasından ihtiyacınıza yönelik seçimler yapmamız gerekmektedir. Büroda kullanılmak üzere kağıt plastik atıkları için delikli veya fileli modeller tercih edilirken mutfak ve banyolar için kapaklı ya da ayak pedallı modeller kısa sürede doğru şekilde çöpü atmamızı sağlar. Dışarı mekanlarda sallanır kapaklı, ahşap lamalı, asmalı, direğe duvara monte edilen veya ayaklı çöp kovaları mevcuttur.

Nerelerde Kullanılır?

Çöp konteyneri dış mekanlarda kullanılabildiği gibi işyeri, otel ve binalarda uygun yerlerde kullanılarak çöplerin toplanmasında düzeni sağlar. Hastanelerde kullanılması gereken tıbbi atık çöp konteynerinin gerektiği şekilde üretilmiş olması ve sağlamlığı çok önemlidir. Sigara söndürmeyi kolaylaştıran ve izmaritlerin etrafa saçılmadan korunmasını sağlayan ayaklı küllük kovaları farklı dizaynlarıyla çevreyi temiz tutmada önemli bir pay alır.

Alüminyum, plastik, deri kaplama, paslanmaz çelik, ferforje, ahşap malzemelerden üretilmiş farklı renk ve modellerdeki çöp kovalarını FKN güvencesi ile sitemizden güvenilir ve kolay şekilde bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Gizle

SON GEZİLENLER
Kredi Kartı Ödeme