Kategoriler

Farklı Kol Uzunluklarına Sahip Tişörtler


Tişört tasarımları arasında yarım kollu ve uzun kollu ürünler ile birlikte atlet şeklinde hazırlanan modeller de yer alır. Farklı sezonlarda kullanılmak üzere birbirlerinden ayrılan ürünler arasında hemen her daim giyilebilen modeller yarım kollu olanlardır.

Uzun kollu tişört modelleri ise havalar henüz yeterince soğuk değilken giyilen modeller olarak bilinir. Güneşli ama bir yandan da serin bir günde hırka ya da ince bir mont kullanmak istemiyorsanız siz de uzun kollu tişört modellerini değerlendirebilirsiniz.


Regular fit ve slim fit kesimlerin farkı nedir?


Regular ve slim fit olarak tasarlanan ürünler ise kesimleri itibarıyla vücuda oturan bir yapıdadır. Bu ürünler genellikle pamuk ya viskon kumaşların belli oranlarda elastan ile elde edilen dokulara hazırlanır. Tişörtlerde elastan kullanılma sebebi ürünlere esneklik kazandırmak olarak öne çıkar. Regular fit ürünlerin elastan oranı daha düşüktür. Üst bedeni rahat şekilde saran modeller regular fit olarak adlandırılır. Slim fit tişörtlerin elastan oranı ise daha yüksektir. Bu da tişörtlerin vücut hatlarını ortaya çıkaran bir yapıya sahip olmalarını sağlar.

Gizle

SON GEZİLENLER
Kredi Kartı Ödeme